Gas Strut 120-320/180N
Model ID# GS120-320/180N
Rated 4/5 based on 1 reviews.
In Stock
Calculate Shipping
Pick Up From Our Warehouse in Geebung, Brisbane, QLD
Gas Strut
Extended Length: 320mm
Stroke: 120mm
Pressure: 180N
Rod Diameter: 8mm
Cylinder Diameter: 18mm